čtvrtek 18. ledna 2018

Můžete nám vysvětlit, proč rozbíjíte střechu?

Dnes je to 157 dní, co jsem na blog napsala smysluplný příspěvek. Nu, ke 158 dnům to nedotáhnu. Už jen proto, že 157 je prvočíslo a to určitě něco znamená. Ráda bych zmínila několik hezkých věcí, které se mi za ten bezmála půlrok staly.

Absolvovala jsem hned dva prohlídkové okruhy na zámku Hrubý Rohozec. Dohromady to byly skoro tři hodiny prohlídky. Bylo to poučné a zábavné.

V září jsem začala chodit na hodiny baletu. Ano. Já. Už jsem přihlášená na pokračující kurz. Mám piškoty, umím takovéty pohyby rukama a vím, kdy se mám dívat do dlaně a kdy na hřbet. Akorát teda cvičím v pruhovaných legínách a tričku The Beatles (teda dnes jsem měla tričko Hentai Corporation, ale pointa je myslím jasná. Moc mě to baví.

K narozeninám jsem od něj měla dostat lístky na Marilyna Mansona, ale bohužel to neklaplo, protože ten den jsme už měli jiné plány. A totiž koncert Annihilator, Death Angel a Testament, na který jsem mu koupila lístky já. Nakonec jsem dostala skvělou krabičku na salát (bez ironie ji miluju).

Jsem klidná. A šťastná. Za týden se on stěhuje ke mě, následně se k nám přidá Podejmlíko a o měsíc později i Jonášek. Těším se. Budeme mít i obývák s televizí a květinami a kobercem a gaučem a myslím, že to prostě bude pěkné. Jsme dospělí.

Šilamáma Půlplicpryč

P.S. Jako fotodokumentaci přikládám snímky z prosincové návštěvy krajské výstavy králíků, holubů, drůbeže, okrasného a exotického ptactva Moravia 2017. Pak, že život není krásný.


Žádné komentáře:

Okomentovat